logo

 

Kısa ve Net

Dünyanın en büyük markaları hiç beklenmedik kişiler tarafından oluşturulmuştur. Ben büyük bir firma değilim ama size büyük bir marka olma yolunda yardımcı olabileceğimden şüpheniz olmasın.

info@polatsaricicek.com
Tel: 0533 377 22 56

Google Adwords

google ads

Google Adwords

Dünyanın bir numaralı arama motoru Google’ın daha birçok alanda hizmet verdiğini çoğumuz bilmekteyiz. Bu hizmetlerden biride Google Ads (Google reklam yayınlama aracıdır.) Çok fazla reklam yayınlama seçeneği ile sizlere ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmak imkanı sunuyor.

 

Normal bir internet kullanıcısı da yönergeleri izleyerek kolaylıkla reklam verebilir ama beklediği sonucu alabilir mi orası tartışılır. Google Ads’ten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız bu işin uzmanlarından destek almanız gerekir. Reklama ayırdığınız bütçenin karşılında geri dönüşler almak için uzman desteğine ihtiyaç duyarsınız çünkü çok ince detayların olduğu bu paneli yönetmek göründüğü kadar kolay bir işlem değildir.

 

Müşterilerine çok fazla reklam seçeneği sunan Google Ads’ten en iyi şekilde faydalanmak için hangi reklam modelinde nasıl bir reklam yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Yapılacak analizler ile de reklam da kullanılacak anahtar kelimeleri ve benzeri bilgileri hazırlayıp reklam çalışmasına başlamak gerekir.

 

Ben Sizlerin Google Reklamlarını Yönetebilirim

Google’ın sunduğu birçok hizmeti yönetebiliyorum bunların arasında Google Ads hizmeti de var. Sizler için Google reklamlarınızı hazırlayabilir ve düzenli takibini yapabilirim.

 

Aslında kendi reklamınızı kendinizde çok rahat verebilirsiniz. Google üzerinden arama yapar ve yönlendirmeleri takip ederek üç beş adımda reklam oluşturabilirsiniz fakat bu profesyonel bir reklam olmayacaktır ve beklentileri karşılamayacaktır. Tabi ki işin bile ve eğitim almış kişileri bu söylemin dışında tutuyoruz.

 

Benden Google reklamları konusunda destek almak istediğinizde tüm işlemler profesyonel olarak yapılır. İlk önce detaylı bir analiz yapılır ve reklamlar bu analizin sonuçlarına göre planlanır. Yapılan analizler sonrasında ortalama olarak gereken bütçede size bilgi olarak verilir.

 

Hazırlanan reklamlardan en iyi performansı almak için çalıştığınız uzman ile yol arkadaşlığına devam etmeniz gerekir. Sebebi ise bazı değerlerin düzgün bir zemine oturabilmesi için sürekli takip edilmesi gerekir. Bu takip eksik noktaların belirlenmesin ve sorunun giderilmesi konusunda son derece önemlidir.

 

Google reklamlarınızın hazırlanması ve takip edilmesi için bir uzmana ihtiyacınız varsa benimle iletişim kurabilirsiniz. Size yardımcı olmak için elimden geleni yapmaya hazırım. Kazandığınızın yarısını reklama yatırmıyorsanız başarıyı yakalayamazsınız.