logo

 

Kısa ve Net

Dünyanın en büyük markaları hiç beklenmedik kişiler tarafından oluşturulmuştur. Ben büyük bir firma değilim ama size büyük bir marka olma yolunda yardımcı olabileceğimden şüpheniz olmasın.

info@polatsaricicek.com
Tel: 0533 377 22 56

Grafik Tasarım

grafik tasarım

Grafik Tasarım

 

Grafik tasarım günümüzün olmazsa olmaz ihtiyaçları arasındadır. İşinde uzman grafik tasarımcılara olan büyük ilgi de bunun bir göstergesidir. İş hayatının her alanında grafik tasarımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bir işi sunmak için, tanıtımını yapmak için veya da matbaa baskıları için grafik tasarım mutlaka gereklidir.

 

Grafik Tasarım Kullanım Alanları

Grafik tasarım çalışmaları birçok alanda kullanılabilir. Sosyal medya, web siteleri, Promosyon tanıtım ürünlerinde, kurumsal kimlik çalışmalarında, resmi evrak tasarımlarında, lokanta ve kafe gibi yerlerin menü, kutu, poşet, işlerinde, reklam amaçlı panolar ve buna benzer aklınıza gelebilecek çok fazla sayıda alanda kullanılmaktadır. Önemli olan bu çalışmaları işinde uzman bir grafik tasarımcıya yaptırmış olmanızdır. Eğer işinizi iyi analiz edebilen bir Grafiker ile çalışıyorsanız hangi alan olursa olsun en muhteşem sonucu alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

 

Kaliteli Grafik Tasarım Nasıl Olur?

Kıyından köşesinden uzun yıllardır bu işlerle uğraşan birisi olarak edindiğim tecrübe ile şunları söyleyebilirim. Grafik tasarıma ihtiyacınız var ve bu işin bir grafik ile görüştünüz sonrasında istediğiniz çalışma yapıldı ama çalışma kaliteli oldu mu? İşte can alıcı soru bu. Pe ki bu çalışmanın kaliteli olup olmadığını nasıl anlarız ya da neye göre değerlendirme yapacağız kime göre kaliteli olması gerekiyor gibi onlarca soru sorulabilir ama ben kısaca cevap vereceğim bu soruların tümüne.

 

Bir örnek ile anlatalım. Bir broşür çalışması yaptırdığınızı varsayalım ve bu çalışma başta söylediğimiz kriterlere uysun çok kaliteli olsun. Broşürü eline alan herkes sizin ne iş yaptığınızı ve nasıl yaptığınızı anlasın, kafasında hiçbir soru işareti kalmasın. Renklerin uyumu, tasarım zekası ve sunumu ile görenlerin ben burayı aramalıyım bilgi almalıyım evet aradığım kuaför burası desin. Broşürünüzü eline alan birisi yukarıda yazdığımız cümleleri kullanıyorsa ve aranıyorsanız kaliteli bir grafik çalışması yaptırmışsınız demektir.

 

Grafik Tasarım İşlerinizi Ben Yapabilirim

Her geçen gün değişen dönüşen dünyamızda tabi ki grafik tasarım alanında da gelişmelerin hızla değişim gösterdiğini görmekteyiz. Bende bu gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en yeni, en yaratıcı tasarımları sunmak için kendimi geliştirmeye gayret ediyorum.

 

Sizlerin beklentilerine karşılık verebilmek için sizi dinliyor ne istediğinizi anladıktan sonra işinizi en iyi şekilde yansıtacak bir çalışma yapmaya özen gösteriyorum. Yaptığım çalışmalarda sizin istediğiniz doğrultuda revizeler de yaparak en mükemmel sonucu ortaya koymaya çalışıyorum.

 

Bazı müşteriler tercihi tamamen bana bırakıyor işte bu beni en çok zorlayan durum oluyor çünkü müşteri size güveniyor ve sizin bu güveni boşa çıkartmak gibi bir lüksünüz yok. Ben böyle durumlarda bana güvenen kişilerin güvenini boşa çıkartmamak için tüm bilgimle elimden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyorum. Sizin de terciniz ben olursam sizin içinde elimden geleni yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın.