logo

 

Kısa ve Net

Dünyanın en büyük markaları hiç beklenmedik kişiler tarafından oluşturulmuştur. Ben büyük bir firma değilim ama size büyük bir marka olma yolunda yardımcı olabileceğimden şüpheniz olmasın.

info@polatsaricicek.com
Tel: 0533 377 22 56

Seo Hizmetleri

SEO denilince bir çok insan ne olduğunu ne işe yaradığını bilmez. Siz şu bu yazıyı okuduğunuza göre ya daha fazla bilgi edinmek istiyorsunuz yada SEO hizmeti almak istiyorsunuz demektir.

Peki nedir bu SEO?

SEO Açılımı, Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu demektir.

Eğer bir web siteniz varsa ve hayal ettiğiniz kadar ziyaretçi yada tıklanma almıyorsa bunu SEO hizmeti ile artırabilirsiniz. Paralı reklamların tıklama sayınızı artıracağınızı söylemiştik ama kalıcı olmayacağını da buradan söyleyelim.

Eğer ücretli bir reklam çalışması yaptırmışsanız bu size müşteri getirecek ve para kazandıracaktır ama reklam bitince işlerinizde duracaktır. Oysa SEO hizmeti alırsanız bu çalışma sonrasından siteniz yükselişe geçtiği gibi google sıralamalarında daha kalıcı olacaktır.

SEO konusunda yılların verdiği tecrübe ile sizler hizmet verebilirim. Sonuçların sizi mutlu ettiğini görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız. Daha fazla bilgi almak için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Date

12 Eylül 2019

Category

Seo

Custom Field

Enter some text here