logo

 

Kısa ve Net

Dünyanın en büyük markaları hiç beklenmedik kişiler tarafından oluşturulmuştur. Ben büyük bir firma değilim ama size büyük bir marka olma yolunda yardımcı olabileceğimden şüpheniz olmasın.

info@polatsaricicek.com
Tel: 0533 377 22 56

Web Tasarım

web tasarım

Web Tasarım

İnternet’in hızla yaygınlaştığı çağımızda İnternet sitelerinin de önemi aynı oranda artmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü işlemin online olarak yapıldığını göz önünde bulundurursak bir İnternet sitesinin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabiliriz.

 

İnternet siteleri temelinde insan hayatını kolaylaştırmayı hedeflerken hizmet verenler içinde online iş ve ürün sunumu anlamına gelmektedir. İnternet üzerinden ürün satmak, hizmet sunmak, yazılı ve görüntülü haber akışı sağlamak gibi çok fazla kulanım alanı olduğunu görebiliriz.

 

İnternet dünyasında hizmeti veren ve hizmeti alan arasında ki köprüyü oluşturan İnternet sitelerinin amaca uygun olarak tasarlanması, yeniliklere uygun olması, kullanımının kolay olması son derece önemlidir.

 

Uzun yıllar önce başladığım web tasarım işinde öğrendiğim en önemli şey bu işin bir bitiş noktasının olmadığıdır. Her geçen dakika yeni bir bilgi ile karşılaşıyoruz. Google kriterleri başta olmak üzere yeniliklerin gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. Bir taraftan işimi yapmaya çalışırken diğer taraftan da öğrenmeye devam ediyorum. Bilgilerimi sürekli taze tutmak ancak gelişmeleri yakından takip etmekle mümkün.

 

Sizlerin talepleri doğrultusunda istediğiniz şekilde bir web sitesini size hazırlayabilirim. Bu süreçte kaliteli bir çalışmaya imza atabilmem için sizin ne istediğinizi bilmem benim için yeterli olacaktır. Müşteriyi dinlemek ne istediğini iyi anlamak bir işin %50 kadarının bittiği anlamına gelir.

 

Günümüz trendlerine uygun bir web sitem olsun istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin memnun olacağınız şekilde bir çalışma yapmak için emeğimi esirgemeyeceğimi bilmenizi isterim. “Kişinin reklamını ortaya koyduğu iş yapar” sözü doğrultusunda çalışmalarımı yapıyorum çünkü ben işimi ne kadar iyi ve kaliteli yaparsam o kadar fazla reklamımı yapmış olurum.

 

Kısacası web tasarım konusunda iş yaptırmak için birini arıyorsanız ben buradayım ve sizlere bir telefon kadar uzaktayım detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz.

 

Çalışma süreci hakkında kısaca şöyle bilgi verebilirim. Karşılıklı anlaşmaya sağlanmışsa süreç şu şekilde işleyecektir. Yapılacak iş için analiz, projelendirme aşaması, işe başlanması ve konuşulan sürede bitirilmesi, müşterinin yapılan işi kontrol etmesi ve eksikler varsa giderilip işin müşteriye teslim edilmesi şeklinde kısaca özetleyebiliriz.